Wesele nad jeziorem – Angelika i Michał

Wesele nad Jeziorem Wulpińskim

Wesele nad jeziorem Wulpińskim

kojarzy mi się tylko z jednym: widzę piękny, drewniany pomost skąpany w promieniach zachodzącego słońca. Bliskość natury, spokojna tafla wody, zacumowane łodzie – scenariusz idealny, szczególnie jeżeli obok mieści się tak wyjątkowa przestrzeń weselna, jak Restauracja Między Deskami.

To totalnie urzekające miejsce, które musisz rozważyć, jeżeli organizujesz wesele na Mazurach. Swoje wyobrażenia o romantycznym weselu nad jeziorem mogłem urzeczywistnić podczas filmowania ślubu Angeliki i Michała. Specjalnie dla nich z Krakowa wyruszyłem do Krainy Jezior. A co! Ślub odbywał się w Olsztynie, a nad jezioro mieliśmy zaledwie kilka kilometrów. Chcecie zobaczyć efekty? Zapraszam do obejrzenia ich klipu ślubnego. 

Film ślubny kojarzy Ci się z kilkugodzinnym zapisem relacji wesela? No to jesteś w tyle. Taka forma już dawno odeszła do lamusa. Na przykładzie klipu ślubnego Angeliki i Michała możesz zobaczyć, jak wiele można zaprezentować, w czasie niecałych 4 minut.

 Klip ślubny obejmuje zarówno przygotowania, fragmenty uroczystości kościelnej w Olsztynie, ujęcia z pleneru oraz zabawę weselną. Możesz w nim zobaczyć zarówno detale, jak i poczuć klimat tego niezwykłego dnia.

Czy ten film ma cokolwiek wspólnego z dawnymi, weselnymi tasiemcami? No właśnie! Nowoczesne filmy ślubne łączą warstwę artystyczną z zapisem relacji. Są najpiękniejszą pamiątką, którą możesz dzielić się z zarówno z bliskimi, jak i dalszymi znajomymi np. w mediach społecznościowych. 

Wesele nad jeziorem – przystań Między Deskami

Wróćmy jednak do wesela Angeliki i Michała, które zasługuje jeszcze na kilka ważnych uwag. Wybór miejsca, czyli Przystani Między Deskami, która leży nad jeziorem Wulpińskim, zaledwie 10 km od centrum Olsztyna, zasługuje na weselnego Oskara. Wystarczyło, że na kilka kroków opuściliśmy salę weselną i znaleźliśmy się w przepięknym, romantycznym plenerze. To dobra wskazówka, jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać dobre miejsce na organizację wesela.

Poza tym warto zwrócić uwagę na detale: dekoracja restauracji, kwiaty, ultraestetyczny, słodki stół – wszystko ze sobą współgrało, podkreślając jednocześnie dopracowany wizerunek przesympatycznej pary młodej.

Planujesz zorganizować wesele nad jeziorem? W klipie ślubnym z uroczystości Angeliki i Michała odnajdziesz ogrom inspiracji. Organizujesz ślub na Mazurach i szukasz profesjonalnego filmowca? Zapraszam! Chętnie ponownie odwiedzę tę okolicę. 

A teraz zapraszam Was do obejrzenia materiału, bo to niezwykły klip ślubny!

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Agata i Gaultier – Pałac Goetz w Brzesku