Ogrody Muzeum Archeologicznego – Ela i Marcin – Wesele w samym sercu Krakowa.

Ogrody Muzeum Archeologicznego w Krakowie

Wesele w ogrodzie Muzeum Archeologicznego

Wesele w ogrodzie to coraz częściej wybierana alternatywa dla tradycyjnych przyjęć w restauracyjnych lub hotelowych przestrzeniach. Nic w tym dziwnego – wesela na świeżym powietrzu mają w sobie niezwykły urok. Bliskość natury oraz swobodny charakter uroczystości sprzyjają wspaniałej zabawie wśród najbliższych oraz zapewniają Młodym wiele możliwości pod kątem doboru dekoracji i dodatkowych atrakcji. 

Miłość ponad wszystko, a w tle Ogrody Muzeum Archeologicznego

Klip ślubny z udziałem Eli i Marcina to cała gama przepięknych uczuć i emocji. Moja kamera uwielbia ukradkowe spojrzenia, delikatne muśnięcia czy pocałunki. W tych chwilach kryje się cała prawda o Was i o tym, co Was łączy. 

Realizując film ślubny, skupiam się na pokazaniu zarówno najpiękniejszych momentów, jak i detali, które budują klimat całej produkcji, zapewniając Wam kompendium wspomnień z tych niezwykłych przeżyć.

Zdaję sobie sprawę, że dzień ślubu jest dla Was bardzo intensywny. Jednak mimo tego pędu, musicie pamiętać, że najważniejsi w tym wszystkim jesteście WY i WASZA MIŁOŚĆ. Film Ślubny powinien to podkreślać, a uczucia zawsze muszą grać pierwsze skrzypce. Tak, jak na klipie ślubnym Eli i Marcina. 

Wesele w ogrodach muzeum archeologicznego

Wesele moich dzisiejszych bohaterów odbyło się w urokliwym namiocie ślubnym, który jest usytuowany w ogrodach muzeum archeologicznego w Krakowie. Ogromnym plusem tego miejsca jest przezroczysty fragment sufitu, który pozwala wdzierać się otaczającej zieleni do środka. Dodatkowego uroku oraz nuty romantyzmu nadaje klimatyczne oświetlenie, które po zmroku rozjaśnia całą przestrzeń, pozwalając gościom na swobodną zabawę do białego rana. 

Film ślubny w namiocie

Film ślubny w namiocie to nie jest najłatwiejsza forma produkcji. Dużo zależy od przestrzeni, z której mogę korzystać. W tym przypadku obiekt sprawdził się znakomicie! Dodał uroku wspólnej zabawie i pozwolił podkreślić mi najpiękniejsze emocje i uczucia. 

Niestety temat nie zawsze wygląda tak kolorowo, dlatego wybierając idealny namiot ślubny, zwróć uwagę na jego układ/rozmiar oraz fotogeniczność od wewnątrz. 

Elu, Marcinie serdecznie dziękuję, że mogłem towarzyszyć Wam tego dnia. Życzę dużo szczęścia i miłości przez kolejne, spędzone wspólnie lata. 

Zapraszam wszystkich do krótkiego materiału video. 

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić fotografów. Dziękujemy za wzorową współpracę, za udostępnione zdjęcia i polecam Anka Robi Zdjęcia Organizacja i Koordynacja wesela Wedding Planner – Magda Barska.

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Wesele w Ogrodzie Pałacowym – Ola i Paweł – Pałac Żeleńskich w Grodkowicach