Ola i Jarek – Rustykalny ślub W Dolinie Stawu

Rustykalny ślub w Dolinie Stawu…

Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest kochać bez pamięci? A co jeśli temu niesamowitemu uczuciu kibicuje cała rodzina, kiedy ich wsparcie i zaangażowanie jest tak prawdziwie namacalne?

Przed Wami bardzo niezwykła para, bardzo niezwykli młodzi – Ola i Jarek. Bardzo długo myślałem jak napisać ten post, bo to że są młodzi, piękni, w otoczeniu cudownych kwiatów, dekoracji, detali, które uwielbiamy – czuć wszędzie miłość. Dodatkowo bardzo dobrze czujemy się w rustykalnym klimacie. Uwielbiamy takie połączenia, bo materiał sam się kręci :) no i przede wszystkim widać, że są dla Siebie stworzeni!

Zapraszamy na wspaniały klip ślubny Oli i Jarka – klip, który został zauważony nawet przez portal Slub na Głowie i wybrany jako wspaniała inspiracja. Pamiętajcie odtwarzajcie koniecznie w HD – link do vimeo: https://vimeo.com/246133452.

Za dekoracje odpowiadało Ma Fleur z Krakowa, zdjęcia robili nasi ulubieni Just Married. Z tego miejsca pozdrawiamy Monikę i Pawła, dziękujemy za udostępnione zdjęcie i zapraszamy na stronę www.justmarried.com.pl – praca z Wami, to zawsze sama przyjemność.

invertstudio – cause everything matters

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Ania i Przemek – Pałac w Konarach