Romantyczne wesele – Gosia i Gabriel Szklana Stodoła i Stary Volkswagen

Z czym kojarzy Ci się nowoczesne wesele? Bo mi z luzem. Zabawą, romantyczną aurą, piękną, ale i na maksa swobodną atmosferą. Owszem w powietrzu jest delikatne napięcie, szczególnie w czasie przygotowań, ale później…później wszystko pryska. Pozostaje czyste szczęście i radość. Widzisz te emocje na filmie ślubnym Gosi i Gabika?  Klip na samym końcu wpisu <3

romantyczne wesele w Szklanej Stodole

Jeżeli marzysz o romantycznym weselu – koniecznie zobacz nowoczesny klip ślubny, który miałem przyjemność dla nich stworzyć. Piękni oni, piękna sala weselna, piękna zabawa. Uroczyste ślubowanie w nowym, lekkim wydaniu – bez zbędnego nadęcia.

Romantyczne wesele 

Jak zorganizować romantyczne wesele? Wybierz odpowiednie miejsce, najlepiej blisko natury. Zadbaj o wystrój – naturalny, z klimatycznym oświetleniem, bez zbędnych ozdób i ogromu dekoracji. Przygotuj odpowiednie stylizacje – lekką, kobiecą sukienkę oraz wygodny garnitur. Wypożycz extra brykę, najlepiej taką, która pamięta jeszcze lata 60. A co! Gosia i Gabik do ślubu pojechali starym, beżowym Volkswagenem. A to zawsze robi robotę! Para na ten dzień zamówiła romantyczną, deszczową pogodę. 😉 I można byłoby narzekać, ale po co? Skoro taka aura może zbudować totalnie urokliwy klimat. 

Romantyczne wesele w nowoczesnym stylu to przede wszystkim dobre samopoczucie zakochanych i ich gości. Świętowanie bez stresu, presji i pośpiechu. Czyste szczęście! Jak dla mnie takie wesele to strzał w 10! 

Gdzie zorganizować romantyczne wesele w Lublinie? 

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować romantyczne wesele w Lublinie? Spójrz na miejsce, które wybrali Gosia i Gabik. Szklana Stodoła to urokliwa sala weselna zaledwie 15 km od centrum Lublina. Otoczona sadem i bujną roślinnością tworzy zupełnie magiczne tło dla świętowania, tak ważnej uroczystości. Doskonale sprawdzi się, jeżeli planujesz urządzić wesele rustykalne lub tzw. Slow Wedding, czyli nowoczesne wesele w zupełnie luźnej atmosferze, podczas którego jest czas na wspólny wypoczynek, rozmowy i zabawę. 

Szklana Stodoła w okolicach Lublina z pewnością przypadnie do gustu parom, które kochają naturę i chcą zorganizować ślub w klimacie modern boho. Przeszklone ściany budują niezwykłą atmosferę. Wewnątrz czujesz się, jak na łonie natury, wśród drzew i niezwykłej przyrody. Taka zabawa mogłaby nie mieć końca! Zresztą, co tu dużo mówić – wystarczy obejrzeć klip ślubny, który moim skromnym zdaniem – doskonale oddał atmosferę tego wyjątkowego dnia. Sama stodoła i zawieszone w niej girlandy po zachodzie słońca dodawała magii, cała masa refleksów świetlnych i blików – po prostu zjawiskowo!

Przed Wami Klip Ślubny Gosi i Gabika <3

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Wesele nad jeziorem – Angelika i Michał