Ślub humanistyczny — Villa Love

ślub humanistyczny
ślub humanistyczny z Joanną Humerczyk

Ślub to jeden z najbardziej intymnych moment w życiu dwojga osób. Mimo tego, że większość par celebruje ten dzień w gronie bliskich, najważniejsze jest jedno — Wasze uczucia i deklaracja bycia razem na zawsze. Nic zatem dziwnego, że coraz większą popularność zyskuje ślub humanistyczny, który umożliwia zakochanym organizację dnia ślubu i wesela na własnych zasadach — w dowolnym miejscu, z dowolną przysięgą, z zupełnie elastycznym scenariuszem. 

Zapraszam Was na film ze ślubu humanistycznego Pauliny i Kamila, który miał miejsce w malowniczej Villi Love, w Izdebniku, nieopodal Krakowa. Ta lokalizacja jest znana chyba w całej branży ślubnej, zachwyca swoim włoskim klimatem i niezwykłą atmosferą, która z jednej strony jest podniosła, uroczysta, a z drugiej sielska i cudownie naturalna.

Ślub humanistyczny w Villa Love

Zastanawiasz się, czy film ślubny ze ślubu humanistycznego będzie mocno różnił się od tego,
z klasycznej uroczystości? Wszystko zależy od formy ślubu i wesela, którą wybierzesz. Właśnie w tym tkwi sedno ślubów humanistycznych — każdy jest unikalny, każdy ma intymny, bardzo osobisty charakter. 

Ślub humanistyczny w Villa Love, zorganizowany przez Paulinę i Kamila, wyróżniał się głównie autorską przysięgą i cudowną lokalizacją. Zakochani postanowili połączyć elementy tradycyjnego wesela z własną wizją, czego efektem było naprawdę klimatyczne, urokliwe przyjęcie, pełne wzruszeń, uczuć i dobrej zabawy.

Klimatyczna Villa Love, czyli jedno z najpiękniejszych miejsc na organizację wesela w południowej części Polski 

Nie sposób nie wspomnieć o samej Villi Love, która bez względu na porę roku i aurę zachwyca swoim urokiem. Jest położona wśród malowniczych wzgórz, które na myśl przywodzą krajobrazy Toskanii. Sama zaprojektowana jest we włoskim stylu. Z jednej strony naturalna, swojska, cudownie autentyczna, z drugiej wyrafinowana i elegancka. To doskonałe połączenie jeśli nie wiesz, gdzie zorganizować klimatyczny ślub humanistyczny.

Gospodarze Villi Love dbają o najmniejsze detale, od zastawy, po aranżację przestrzeni, czy romantyczne oświetlenie, które jest doskonałym tłem dla filmu ślubnego, i dobrej zabawy. 

Pokaz sztucznych ogni na weselu 

Czy jest coś, co bardziej podbija doniosły charakter chwili niż sztuczne ognie? Pokaz fajerwerków na ślubie ma w sobie coś zupełnie niepowtarzalnego. Wszyscy zatrzymują się na chwilę. Jest tylko tu i teraz. Eksplozja miłości i szczęścia. Trudno to opisać słowami, dlatego takie chwile warto zapisać na filmie ślubnym. To niezapomniany moment zarówno dla gości, jak i zakochanych i zupełnie magiczne kadry dla filmowca, który wie, jak wykorzystać tak urokliwe okoliczności, wplatając je w bieg zdarzeń.

Za wspaniałą zabawę odpowiedzialna była Ania i Bartek z Anna.Panter GetLight – kochani – świetna impreza!

Chcesz zorganizować romantyczny ślub humanistyczny, który na długo zapadnie wszystkim w pamięci? Podobają Ci się wesela w stylu slow, gdzie najważniejsza jest bliskość i dobra zabawa? Zainspiruj się filmem ze ślubu humanistycznego w Villi Love Pauliny i Kamila. Zerknij na moją ofertę i zapytaj o wolny termin. 

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Romantyczne wesele – Gosia i Gabriel Szklana Stodoła i Stary Volkswagen