Lisa i Michael – Królewski Ślub na Zamku w Niepołomicach

ślub na zamku w niepołomicach

Królewski ślub na Zamku w Niepołomicach

Czy można wyobrazić sobie bardziej szlachetne tło dla uroczystego świętowania zaślubin niż dziedziniec Zamku w Niepołomicach? Romantyczne krużganki otaczające parkiet. Majestatyczne mury, które spoglądają na gości. Miejsce niczym z baśni. Pozwala zbudować niezwykle podniosłą atmosferę. Słowa toastów i muzyka wybrzmiewają tu jakość piękniej. Na terenie Zamku panuje wyjątkowa aura, która bezsprzecznie sprzyja tak ważnym uroczystościom, jak świętowanie zaślubin.

Międzynarodowy ślub

Lisa i Michael na co dzień mieszkają w Toronto. Polskę zna bardzo dobrze z domowych opowieści. Według rodzinnych zapisów jego korzenie wywodzą się właśnie z naszego kraju. Co więcej, jego przodkowie bywali na Zamku w Niepołomicach, biorąc udział w polowaniach na dworze samego Jana III Sobieskiego.

Zakochani, oddając hołd przodkom Pana Młodego, postanowili celebrować dzień swojego ślubu właśnie tutaj. W Małopolsce, na dziedzińcu renesansowego zamku, w którym niegdyś wypoczywali polscy królowie.

Autorska przysięga w kościele św. Barbary

Przygotowania oraz same zaślubiny miały miejsce w Krakowie. Uroczysta msza w kościele św. Barbary została wzbogacona o wyjątkowy element, który wyciska łzy z oczu nawet największych twardzieli. Lisa i Michael zdecydowali się na autorską przysięgę.

Pełniąc funkcję kamerzysty ślubnego, widziałem wiele deklaracji miłości. Jednak słowa wypowiedziane prosto z serca, stanowią niezwykle intymny i wyjątkowy moment podczas ślubu. Dojrzałość, głębokie uczucia, łzy wzruszenia i uśmiech pełen szczęścia – serce rośnie od samego filmowania.

Królewski wystrój wesela Zamku w Niepołomicach

Mury królewskiego zamku wymagają wyjątkowej oprawy. To, co goście zobaczyli po wejściu na dziedziniec, zdecydowanie wpisało się we wszelkie wyobrażenia na temat królewskiego ślubu. Na stołach królowały szafirowe obrusy, złota zastawa i piękne zielone girlandy. Z murów zwisały chorągwie z klasycznym herbem.

Główną atrakcją zabawy weselnej, obok przepięknych toastów wygłaszanych przez Parę Młodą, był pokaz fireshow oraz sztuczne ognie. Wszystko w iście królewskim klimacie.


Podczas filmowania ślubu na Zamku w Niepołomicach miałem okazję współpracować z Łukaszem z LMFoto. Po zobaczeniu filmu ślubnego mojego autorstwa możecie zerknąć również na pełen reportaż z tej magicznej uroczystości. Interesuje Cię inne nasze wideo z Zamku w Niepołomicach – sprawdź klip Oli i Kuby na naszej stronie.

cause everything matters…

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Ślub w Zakopanem w Hotelu Belvedere