Ania i Gerardo – Ślub w Zakopanem – hiszpański temperament w polskiej odsłonie

villa toscana

Villa Toscana – Zakopane

Villa Toscana – Zabytkowy obiekt z włoską duszą i fantastycznym ravioli. To właśnie do niej dostaliśmy zaproszenie od Ani i Gerarda – bohaterów naszej kolejnej historii o miłości.  Prezentowany przez nas materiał jest realizacją pomysłu, który planowałem wcielić w życie już jakiś czas temu. To dzięki odwadze naszej Młodej Pary, która dosłownie dała nam wolną rękę na „eksperymenty”i całkowicie zaufała naszej realizacji.
Bardzo ważnym jest dla nas, żeby każda nasza młoda para, czuła się w pełni usatysfakcjonowana, ponieważ dobry film ślubny, to taki, do którego chętnie się będzie wracać.  Sam klip ślubny – Ślub w Zakopanem – jako kwintesencja tego dnia, opowiedziana w kilkunastu kadrach – pozwoli powrócić do tych magicznych chwil. Przed Wami bardzo ciekawy teledysk ślubny, historia pisana w samym sercu Zakopanego, ale opowiedziana w bardzo nietypowy sposób. Profesjonalny kamerzysta, to taki, który pozwoli wyłuskać z wydarzenia to co najważniejsze, a dobry montażysta potrafi to pięknie opowiedzieć.

„What if Time Went Backwards”

Przed Wami nasz szczególny materiał, zamyka też klasyczny sposób patrzenia na film ślubny, jako nudny i przewidywalny.
Bardzo ważne w tej historii są słowa wspaniałego filozofa Alana Wattsa, które w idealny sposób nawiązują do koncepcji ruchu i czasu, tak istotnego w przypadku – tej konkrentej opowieści – wymagana co prawda jest znajomość angielskiego, ale myślę, że nie ma z tym obecnie problemu :).

Ale teraz koniec spojlerów i kilka twardych danych:
W stolicy Tatr zetknęły się kultury hiszpańskie i polskie, piękne kultury, wspaniali ludzie, wiele emocji i tradycji, z których można czerpać i czerpać :) Uroczystość odbyła się w Zakopanem w małym kościołku św. Antoniego z Padwy, a wesele w Hotelu Villa Toscana, gdzie znajdziecie fantastyczną obsługę i świetne jedzenie…

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić fotografa Karola Kaczora, dziękuje za  świetną współpracę, przekazaną fotografię i zachęcam do skorzystania z jego kontaktu z Karolem

cause everything matters…

NEWS

A teraz kolejny bardzo fajny „NEWS”
Film został wybrany jako „Editors Choice” i „Video of the Day” 28’th feb 2018 – na portalu WEVA, organizacji zrzeszającej ponad 1000 filmowców na całym świecie.
Takie wyróżnienie motywuje nas do jeszcze cięższej pracy :)

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Rustykalne wesele Oli i Jarka – W Dolinie Stawu