Ślub w Zakopanem w Hotelu Belvedere

ślub w zakopanem

Kayla i Mark w Hotelu Belvedere – Ślub w Zakopanem

Zakopane ma w sobie swoistą aurę. Tworzą ją piękne krajobrazy, wierzchołki gór zawieszone nad miastem, bliskość natury i wyjątkowa, góralska energia. Nic dziwnego, że co roku przyciąga do siebie coraz większą ilość zakochanych, którzy chcą pobrać się w tych pięknych okolicznościach przyrody.

Ślub międzynarodowy pod Tatrami

Kayla i Mark mieszkają ponad 6000 km od naszego kraju. Mimo takiej odległości postanowili pobrać się właśnie tutaj, u stóp Tatr, z pięknym widokiem na góry. Ślub odbył się w urokliwym, drewnianym kościółku w Zakopanem. Uroczystość w każdym calu była odzwierciedleniem uczuć, które łączą Zakochanych. 

Wzruszający list do ukochanej

Przygotowania ślubne wzbogacone zostały o element niezwykle wzruszający. Pan Młody postanowił przelać swoje uczucie na papier, tworząc niezwykle emocjonalny list do ukochanej. Kayla podczas czytania nie kryła łez wzruszenia. Takie chwile, zostają w pamięci na zawsze. Tworząc klip ślubny Kayli i Marka, dobrze wiedziałem, że słowa zawarte w liście do ukochanej, będą najpiękniejszą narracją dla wyjątkowych chwil, które miały miejsce kilka godzin później.

Koronkowy welon

Elementem, którego nie mógłbym pominąć był wygląd Panny Młodej. Kayla wybrała prostą, dopasowaną i niezwykle stylową suknię ślubną. Strój wzbogaciła o przepiękny, długi koronkowy welon, który robił ogromne wrażenie na zebranych gościach. Moment, w którym idzie przez kościół z ogromnym uśmiechem na twarzy, stanowi esencję tego wyjątkowego dnia, co udało mi się ująć na teledysku ślubnym. 

Wesele w Hotelu Belvedere w Zakopanem

Po uroczystości przyszedł czas na zabawę. Wesele odbyło się w Hotelu Belveder w Zakopanem. Goście bawili się wspaniale, przy oprawie muzycznej zespołu Deluxe Alive. Z tego miejsca serdecznie polecam grupę wszystkim tym, którzy stawiają na świetną muzykę 100% live. Zespół dawał z siebie wszystko przez calutką noc. 

Wesele z widokiem na Giewont

Klimat zabawy tworzą nie tylko goście i Para Młoda, która świetnie się bawi (co na filmie ślubnym można zobaczyć podczas sceny wzajemnego „karmienia się” tortem), ale także miejsce, w którym obydwa się wesele. Hotel Belveder w Zakopanem posiada wspaniałą lokalizację. Przepiękna panorama górska oraz widok na Giewont, tworzą niezapomnienie tło zabaw ślubnych w każdym stylu. 

NEWS

Film „ Kayla i Mark – Ślub w Hotelu Belvedere w Zakopanem” zajął drugie miejsce w polskiej edycji konkursu WEVA  w kategorii „Najlepszy Klip Ślubny 2017”. Organizatorem konkursu jest grupa zrzeszająca ponad 1000 filmowców na całym świecie.
Takie wyróżnienie motywuje mnie do jeszcze cięższej pracy. Bardzo dziękuję!

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Adama Witka, dziękuje za wzorową współpracę, przekazaną fotografię i zachęcam do skorzystania z jego oferty www.adamwitek.com

Jeśli spodobał Ci się materiał i szukasz czegoś w tym stylu napisz do nas.

cause everything matters…

TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Pałac w Konarach – Ania i Przemek