Wesele w namiocie – Gosia i Łukasz – Lato 2019

Gosia i Łukasz – lipcowe wesele w namiocie

Decydując się na ślub w okresie letnim, warto rozważyć organizację wesela w namiocie. Świeże powietrze, bliskość natury i delikatne powiewy wiatru nadają każdej uroczystości lekkiej i swobodnej atmosfery. Dobra zabawa jest wręcz nieunikniona. Tak też było w przypadku Gosi i Łukasza, którzy zorganizowali wesele w namiocie, przy hotelu Laguna. 

wesele w namiocie

Kaprysy pogodowe w dniu ślubu

Nawet jeśli planujemy wesele w najcieplejszych miesiącach roku, pogody nie da się przewidzieć. Zarówno październik, jak i lipiec potrafią nas nieźle zaskoczyć. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku ślubu bohaterów dzisiejszego teledysku. Prognozy wskazywały spore zawirowania. Deszcz, wiatr i wszystko to, co na pierwszy rzut oka z lipcem nie ma nic wspólnego. Na szczęście telewizyjne groźby ominęły miejsce uroczystości wielkim łukiem. Częstując zgromadzonych gości delikatnymi promieniami słońca, które przebijały się nieśmiało przez zachmurzone niebo. 

Miłość z ogromnym doświadczeniem

Gosia i Łukasz znają się całe wieki. Owocem ich miłości są dwie wspaniałe córeczki, które towarzyszyły im podczas uroczystości. Pomimo wieloletniego doświadczenia we wspólnym budowaniu rodziny, podczas zaślubin nie zabrakło głębokich przeżyć i wzruszeń. Romantyczne spojrzenia, delikatne uśmiechy i  ogrom emocji malowały się na twarzach zakochanych, aż miło było patrzeć. 

Lipcowe wesele w namiocie

Wesela w namiocie, tak jak już wspomniałem, mają swoje określone plusy. Niezwykły urok dekoracji, świeże powietrze oraz swobodne połączenie przestrzeni namiotu z częścią zewnętrzną zapewnia gościom wyjątkowy komfort zabawy. Zresztą co tu dużo mówić, wystarczy obejrzeć załączony film.  Za fotografię podczas uroczystości byli odpowiedzialni Klodia i Matt, duet z whitefoxphoto. Serdecznie pozdrawiam! Dziękujemy również za piękne fotografie do wpisu. Gosiu i Łukaszu serdecznie dziękuję, że mogłem towarzyszyć Wam tego dnia. Życzę dużo szczęścia i miłości przez kolejne, spędzone wspólnie lata. Zapraszam wszystkich na klip ślubny z tego dnia!

TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Ania i Gerardo – Ślub w Zakopanem – hiszpański temperament w polskiej odsłonie