Wesele w Ogrodzie Pałacowym – Ola i Paweł – Pałac Żeleńskich w Grodkowicach

wesele w ogrodzie pałacowym
Pałac żeleńskich w Grodkowicach

Ola i Paweł –  bajeczne wesele w ogrodzie pałacowym

Przepiękna Para Młoda, bajeczne wesele w ogrodzie pałacowym, w powietrzu wyczuwalne niezwykłe uczucia, szczęście unoszące się kilka metrów nad ziemią – to wszystko w wyjątkowej aranżacji. Tak w skrócie mógłbym opisać to, co zobaczyłem podczas zaślubin Oli i Pawła. 

Niezwykli ludzie, a więc niezwykłe wesele. Uczta dla oczu, duszy i obiektywów skierowanych w ich kierunku.

Wieloletnia miłość

Ola i Paweł znają się całe wieki. Bezwzględnie są dla siebie wzajemną podporą i motywacją. Całą uroczystość zorganizowali własnymi siłami, dbając przy tym o każdy najmniejszy detal. Efekt? Zupełnie wyjątkowy. Wypełniony po brzegi przepięknymi emocjami, miłością i dobrą zabawą. Grało ze sobą wszystko. Wzruszające listy miłosne, skromny wizerunek Oli, dobór lokalizacji i wystroju weselnego namiotu. 

Ślub w klasztorze

Uroczystość zaślubin odbyła się w najstarszym klasztorze benedyktynek w Polsce, który mieści się w Staniątkach, niewielkiej wsi w okolicach Krakowa. Podczas ślubu, na twarzach Oli i Pawła nieustannie malował się szczery uśmiech. Nie było tu miejsca na stres i podenerwowanie. Wręcz przeciwnie, zakochani promienieli ze szczęścia. 

Wesele w ogrodzie pałacowym

Tuż po uroczystości goście przenieśli się na malowniczy dziedziniec Pałacu Żeleńskiego. Wesele w ogrodzie pałacowym to pomysł, który sprawdzi się w każdym przypadku. Zabytkowe fasady stanowiły całkowicie niezastąpione tło hucznej zabawy, która trwała do białego rana. Przestrzeń ogrodu została podzielona na dwie części. Strefę namiotową oraz przestrzeń pod gołym niebem, gdzie mieściła się strefa chilloutu oraz parkiet. 

Parkiet weselny pod gołym niebem

Parkiet weselny pod gołym niebem to coraz częściej stosowana praktyka. Cudowne rozwiązanie, szczególnie jeśli w tle mamy tak piękne okoliczności przyrody oraz fasadę pałacu. 

Aby zbudować romantyczny nastrój, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Podczas ślubu Oli i Pawła tematem zajęła się firma Modern Light Service. Nowoczesne girlandy dodały przestrzeni jeszcze więcej uroku. 

Olu i Pawle serdecznie dziękuję, że mogłem towarzyszyć Wam podczas tej jakże urokliwej uroczystości. Życzę Wam dużo szczęścia! Praca z Wami to sama przyjemność. 

A teraz bonus dla wytrwałych, możecie pod tym linkiem zobaczyć, nie tylko klip, ale cały film!

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Wesele w namiocie – Gosia i Łukasz – Lato 2019