Wesele w Wiśle — Natalia i Szymon

wesele w WiślePiękne wesele jest po to, abyście pamiętali, że Wasze życie ma być piękne…  Słowa, które padły na wzruszającym kazaniu ślubnym Natalii i Szymona do dziś brzęczą mi w głowie. Dokładnie tak to wygląda! Piękny ślub to początek pięknego wspólnego życia. Bohaterowie poniższego filmu zadbali, aby dzień ich ślubu był naprawdę urokliwy.

Postawili na wesele w górach w stylu glamour — w otoczeniu niezwykłych beskidzkich krajobrazów. Chcę opowiedzieć Wam o tym wydarzeniu ciut więcej, bo jeśli planujecie eleganckie wesele z przytupem, klip ślubny Natalii i Szymona zapewni Wam ogrom inspiracji.

Ślub kościelny i wzruszające kazanie ślubne

Natalia i Szymon zdecydowali się na tradycyjny ślub kościelny. Nie ma co ukrywać, jest to najbardziej wzniosły typ uroczystości. Żaden plener, żadna sala nie odzwierciedla majestatycznego charakteru świątyni. Podczas zaślubin zakochani i ich goście wysłuchali niezwykle wzruszającego kazania ślubnego, którego fragmenty możecie usłyszeć na załączonym klipie ślubnym. W końcu w tym dniu liczy się nie tylko spotkanie z rodziną i przyjaciółmi oraz wspólna celebracja, w pięknych okolicznościach. Najważniejszy jest cel tej uroczystości, czyli rozpoczęcie wspólnego życia we dwoje. 

Wesele w Wiśle — klip ślubny

Wiesz, dlaczego uwielbiam tworzyć filmy ślubne w górach? Ponieważ trudno o bardziej romantyczne tło dla ślubnych wydarzeń. Bez względu na porę roku, porę dnia i pogodę — góry mają w sobie to coś, co tworzy unikalną atmosferę wokół uroczystości.

I tak właśnie było w przypadku Natalii i Szymona, którzy postanowili zorganizować wesele w Wiśle, w samym centrum malowniczych Beskidów, mianowicie w pięknie usytuowanym hotelu Karolowy Dwór. 

Film ślubny w stylu glamour

Co ciekawe, zakochani nie zdecydowali się na górską, rustykalną uroczystość czy modny w ostatnim czasie ślub boho. Poszli za głosem serca i postawili na wesele w stylu glamour. Sprawnie połączyli elegancję, wytworność z nutą luksusu i bilchtru. W klipie zobaczysz m.in. elegancki, widowiskowy wystrój sali ślubnej, piękną suknię panny młodej w stylu glamour oraz sportowe, seledynowe auto. Na uwagę zasługuje również widowiskowy pierwszy taniec, który był jedynie początkiem hucznej zabawy i wspólnego świętowania z gośćmi. 

==

Planujesz zorganizować wesele w Wiśle lub marzysz o filmie z wesela w stylu glamour? Zapraszam! Zostaw zapytanie w formularzu! Stworzymy wyjątkową pamiątkę z Waszej uroczystości. 

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

następny film

Ślub humanistyczny — Villa Love