O Nas

Cześć, jestem Łukasz. Tworzę nowoczesne filmy ślubne. Dyskretnie zatrzymuję czas. Na filmowych klatkach zapisuję chwile, które chcesz zapamiętać do końca życia.
Wiesz, co to znaczy szczęście? Jeżeli jesteś na mojej stronie, z całą pewnością dobrze znasz to uczucie. Przyjemne mrowienie i uśmiech, który rozpiera policzki. Wzruszenie i podniosłe emocje. Właśnie to napędza mnie w mojej codziennej pracy. Jako kamerzysta ślubny jestem świadkiem najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Dotykam miłości.  Zapisuję głębię spojrzenia. Łapię dyskretny uśmiech. Uwieczniam dotyk pełen czułości. Moja produkcja to odzwierciedlenie Waszego szczęścia. Film ślubny, który tworzy doskonały obraz miłości.  Z natury jestem obserwatorem. Cechuje mnie niezwykła umiejętność dostrzegania szczegółu. Tworząc teledyski ślubne, staram się uchwycić to, co na pozór jest nieuchwytne. Na filmach pokazuję to, kim jesteście i co Was łączy. Szczerość, autentyczność i oryginalne historie. Wokół tych cech buduję autorską opowieść ślubną, do której będziecie wracać przez kolejne dziesiątki lat.
Mówiąc o nowoczesnych filmach ślubnych, nie mam na myśli klasycznego reportażu. W filmy własnej produkcji wkładam całe swoje serce. W trakcie wieloletniego doświadczenia pojąłem tajniki sztuki składania artystycznego obrazu. Filmy ślubne Invertstudio zaczynają się od pomysłu. W moich produkcjach nie pozostawiam miejsca na przypadkowe sceny. Każdy detal jest częścią fabuły. Dbam o wysokiej jakości dźwięk i odpowiednią kolorystykę. Umiejętnie wykorzystuję światło. Trzymam się klasycznych zasad filmowania, tworząc produkcje utrzymane w kinowym stylu.

– cause everything matters – 

Moim miastem jest Kraków. To stąd pochodzę. Pracuje gdzie bądź. Chętnie odwiedzam nawet najbardziej odległe zakątki kraju. Jestem dla Was. Trochę roztrzepany, czasem zakręcony. Z filmowym sercem na dłoni. Zachęcam do obejrzenia wybranych klipów ślubnych na naszej stronie.